Titanový piercing do pupíku s mašličkou a třemi zirkony
Kód: 1181
500+ stálých B2B odběratelů
Důvěřují nám studia po celé ČR a SK

Jsme tu stále pro vás
Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás na telefonu i v chatu.

Testujeme, co prodáváme
Všechno zboží sami aplikujeme a prodáváme v našem piercing studiu
.jpg?69aa83fa)
Partner pro růst
Sdílíme s vámi zkušenosti z praxe a pomáháme studiím vydělávat více
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Titanové šperky G23 |
|---|---|
| Material: | Titan G23 (ASTM F136) |
| Průměr drátu: | 1,6mm |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění piercingu: | Do pupíku |
| Barva: | titanová(stříbrná), zlatá |
| délka banánku: | 10mm |
| Průměr horní kuličky: | 5mm |
| Celková délka pupíkovky: | 40mm |
| Materiál: | Titan G23 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-3.png)