Titanová labreta ozdobná ve tvaru motýlka s pěti kamínky
Kód: 1182
500+ stálých B2B odběratelů
Důvěřují nám studia po celé ČR a SK

Jsme tu stále pro vás
Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás na telefonu i v chatu.

Testujeme, co prodáváme
Všechno zboží sami aplikujeme a prodáváme v našem piercing studiu
.jpg?69aa83fa)
Partner pro růst
Sdílíme s vámi zkušenosti z praxe a pomáháme studiím vydělávat více
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Titanové šperky G23 |
|---|---|
| Material: | Titan G23 (ASTM F136) |
| Průměr drátu: | 1,2mm |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění piercingu: | Do ucha, Do rtu, Helix, Ušní lalůček, Tragus, Conch, Flat, Snake bites, Dahlia, Labret, Medusa, Madonna |
| Délka labrety: | 4-10mm |
| Velikost hlavičky: | 10×7mm |
| Barva labrety: | titanová(stříbrná),zlatá |
| Materiál: | Titan G23 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-3.png)